banner317
banner19

Hedef 2023'e Az Kaldı

denizli haber, pamukkalehaber.com, Hedef 2023’e Az Kaldı

Hedef 2023'e Az Kaldı
banner20
banner243

Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na katılan Doğan Vinç, Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na katılan Doğan Vinç,tonluk  makinelerini çıkarırken 2023 hedeflerine 3 ülke daha ekleyerek 27'ye çıkardı.

Geçen sene Fuarın üstü kapatılmadığını için yağmurdan etkilendiklerini bahseden Doğan Vinç Proje Müdürü Mehmet Tuğral , bu senede rüzgardan etkilendiklerini belirtti.  Bundan rahatsız olmadıklarını ifade eden Tuğral, beklentilerinin bu sene yüksek olduğunun altınız çizdi. Tuğral, Ürünlerimizin değişik sensörlerini kaldırma yük hücreli modellerimizi getirdik. Dijital kantarımız fuarda yerini aldı. Bu ürünlerimiz yan ürün olarak hizmetimizde. Teknolojik ürünlerin ARGE'sini tamamlayacak kompenatlar getirdik. Siviçler, çarpışma önleyici ürünler, elektronik kantarlar, uzaktan kumandalı çeşitleri sekron çalışma gibi otomasyona yönelik ürünleri fuarda beğeniye sunduk.

Tuğral ,firma olarak geçen sene 24 ülkeye ihracat yaptıklarını bu sene sayıyı 27 çıkardıklarını belirterek 2023 hedeflerini 1 sene içinde yaklaştığını söyledi. Tuğral, "3 ihracat yaptığımız ülkelerin arasına 3 tane daha ekledik, Bunlar biri Avrupa ülkesi. Dünyayı domine eden rakiplerimiz var. Dünya vinj satışının yarısına hakim olan Amerika ve Alman firmalar var. Biz basamak basamak ilerliyoruz. 1 senede 3 ülke koyduk 50'liyi yakalayıncaya kadar 2023'e kadar çalışmaya devam edeceğiz.  43 senelik bir firmayız. Daha iyi olmalıyız hem ülkemiz için hem Denizli'miz için en sonda kendimiz için iyi olmalıyız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2016, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14