banner346
banner19

Acıpayam Belediyesi Kapanma Günlerinde Halkın Yanında

17 günlük tam kapanma kararı sonrası açıklama yapan Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan “Acıpayam  Belediyesi  olarak Acıpayam Kaymakamlığımızla  birlikte tüm birimlerimizle ilçe halkımızın yanında olacağız.Bu süreci de el birliği ile atlatıp, 17 gün sonra yeniden daha sağlıklı bir sürece başlamayı ümit ediyoruz” dedi.

Acıpayam Belediyesi Kapanma Günlerinde Halkın Yanında
banner20
banner424

Denizli Haber - Acıpayam Kaymakamlığımız   ve Acıpayam Belediyemizin oluşturduğu Vefa Sosyal Destek Grubu kaymakamlık, belediye ve gönüllü öğretmenlerden oluşan ekiplerimiz ile kapanma sürecinde rutin gerçekleştirilen belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, 56  mahallede yaşayan tüm vatandaşlarımıza ulaşıp, hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için 7 gün 24 saat hizmette olacaklarını duyurdu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan “Yaklaşık 14 aydır ülkemizde etkisini gösteren Koronavirüs salgın ile mücadele de artık yeni bir safhaya geçiyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamalar doğrultusunda yeni tedbirlerin uygulanmasına 30 Nisan itibariyle başladık.Biz de Acıpayam Belediyesi olarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız başta olmak üzere, bize ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımızın yanında ve hizmetinde olacağız.

65 yaş üstü, kronik rahatsızlığı, hastaneye gidecek olan vatandaşlarımıza ücretsiz ulaşımı desteği başta olmak üzere, dezenfekte ekibimiz yaşam alanları ve ortak kullanım noktalarını ilaçlamasında  ve sokağa çıkmayan  vatandaşlarımıza ihtiyaçlarının karşılanması gibi diğer rutin hizmetlerimiz aksatmadan ilçe halkımıza hizmet verme gayretinde olacağız”dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2021, 18:02

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER