banner304
banner19

Acıpayam Belediyesi’nde beklenen oldu

Geçtiğimiz Haziran Ayı’nda Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan Acıpayam Belediyesi’ne ‘Türkiye Cumhuriyeti’ ibaresinin geleceğini söylemişti. Acıpayam Belediyesi’nde beklenen oldu ve ‘Türkiye Cumhuriyeti’ ibaresi geldi.

Acıpayam Belediyesi’nde beklenen oldu
banner20
banner243

Geçtiğimiz Haziran ayı Belediye Meclis toplantısında gündeme getirilen ve Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan29 Ekim’e kadar hazır olacak” dediği Türkiye Cumhuriyeti belediye binasına asıldı.

Geçtiğimiz günlerde Pamukkalehbaer.com’a konuşan Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan   ‘Türkiye Cumhuriyeti Acıpayam Belediyesi’ yazılı tabelanın belediye binasının ön cephesine asılması konusunda hazırların sürdüğünü 29 Ekim’e kadar tamamlanacağını açıklamış ve eklemişti; “Bizim belediye binamıza ‘Türkiye Cumhuriyeti Acıpayam Belediyesi’ şeklinde yazılacak tabelamız hakkında projemiz vardı. Şimdi hayata geçiriyoruz. ‘Türkiye Cumhuriyeti’ ibaresi hep gündemimizdeydi. Çok güzel bir çalışma oldu. Belediye binamızın ön cephesinde hazırlıkları sürüyor. 29 Ekim’de tamamlanmasını hedefliyoruz. Açılış yapacağımızla ilgili söylentiler var ama biz açılış yapmayı sevmiyoruz, hizmete girmeyi seviyoruz. Görmeleri açısından birkaç kişiyi davet ederiz sadece”

Tabela asıldı ve belediye binasının ön cephesine Atatürk’ün rölyefini asarak yanına “Bizim Rehberimiz Akıl, Bilim ve Milli Değerlerimizdir” şeklinde yazıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 17:24

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Talat
Talat - 8 ay Önce

Belediyemizde bu furyaya katıldı ya hayırlısı. Heykel yapılacağına yollar biraz daha iyileştirilse iyi olmaz mıydı.Hemen karşısında atatürkümüzün heykeli zaten vardı

Osman Akyürek
Osman Akyürek - 8 ay Önce

An itibariyle Acıpayam belediyesinin sorunları bitti.eller aya biz yaya çokmu gerekir bir hizmet?

SIRADAKİ HABER

banner15

banner14