banner346
banner19

Acıpayamlı Alperenler’den Alkışlık Hareket

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Acıpayam İlçe Başkanlığı iki ailenin kömür ve yakıt ihtiyaçlarını karşıladı. Ardından Vakıf adına bir hayırsever tarafından adanan köyünün etleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Acıpayamlı Alperenler’den Alkışlık Hareket
banner20
banner243

Denizli Haber - Büyük Birlik Partisi Acıpayam İlçe Başkanı Ramazan Subay ve İlçe Ocak Başkanlığının birlikte organize ettiği hayır Acıpayamlı vatandaşlar tarafından da büyük takdir topladı. İhtiyaç sahibi iki aileyi tespit eden Acıpayam İlçe Başkanı Ramazan Subay ve İlçedeki genç Alperenler bu evin yakıt ihtiyaçlarını karşıladı. Ardından bir hayırseverin Ocak adına adadığı eti ise tespit edilen ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan zamanda genç Alperen kardeşlerimi bu gayretlerinden dolayı kutluyorum diyen BBP Acıpayam İlçe Başkanı Ramazan Subay," Birlik ve beraberlik adına her zaman öncü olan zalime karşı Alp mazluma karşı Eren olan Acıpayam'ın öz evlatları şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun emanetçilerine yakışan hakkaniyet ile düzenlenen bu kampanya ya yardım eden kıymetli büyüklerimizden Allah razı olsun. Acıpayam'da Alperenler olduğu sürece kimse aç kalmayacak kimse üşümeyecek diyerek bu yola çıktık. Allah yapılan bu hayrı hasenatı kabul etsin. İlçemizin gururu Alperenlerimizi bu gayretlerinden dolayı kutluyorum. İnşallah hep birlikte her yere her alana dokunacağız"dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 20:21

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER