banner346
banner19

Denizli’nin o ilçesinde seferler durdurulmuştu! Yeniden başlıyor

Denizli'de toplu ulaşımın durduğu ilk ilçe olan Acıpayam'da taşıma kooperatifleri seferlerine yeniden başlamaya hazırlanıyor. İlçede Kelekçi Kooperatifi 11 Mayıs itibariyle seferlere yeniden başlayacağını duyurdu.

Denizli’nin o ilçesinde seferler durdurulmuştu! Yeniden başlıyor

Denizli Haber - Koronavirüsle mücadele kapsamında Acıpayam’da 2 Nisan itibariyle ilçe ile Denizli’nin toplu ulaşımını saplayan Acıpayam ve Kelekçi Taşıma kooperatifleri seferlerini durdurmuştu. 1 aydır toplu ulaşımın sağlanmadığı ilçede Kelekçi Kooperatifi seferlerine yeniden başlamaya hazırlanıyor.

Kelekçi Kooperatifi seferlerine başlayacağını sosyal medya adresinden duyurdu. Kooperatif seferlere yeniden başlayacağını Efsane Geri Dönüyor diye paylaştı. 11 Mayısta başlayacak olan seferler her yarım saatte bir yapılacak. Sosyal mesafe kuralı gereği ikili koltuklara tek kişi oturacak ve maskesiz yolcu alınmayacak. Kelekçi’den Denizli’ye ilk sefer 11 Mayıs Pazartesi günü saat 06.30’da yapılacak. Araç Acıpayam’dan 06.45’te hareket edecek. Denizli’den ilk araç 06.45’te son araç ise 19. 15’te kalkacak.

Kaynak: haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 12:37

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER