banner19

Ak Gençlik Zolan'ı ziyaret etti

Ak Gençlik Zolan’ı ziyaret etti

Ak Gençlik Zolan'ı ziyaret etti
banner20
banner243

AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanlığı Yeni Seçmen Birimi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. 

PAMUKKALEHABER
Denizli AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanlığı Yeni Seçmen Birimi Başkanı Abdülkadir Ünal ile yönetim kurulu üyeleri  Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Yeni Seçmen Birimi ile ilgili Başkan zolan’a bilgi veren Ünal, “Bizler yenilenen bir yapıyla kolları sıvadık. Gençler de sağ olsun her türlü desteği ve emeğini veriyor. Biz de elimizden geldiğince koşturuyoruz” dedi. 

Ziyaret dolayısıyla büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Zolan ise, “Teknoloji ve bilimin yanında milli ve manevi değerlerimizle donanmış bir genç, gelecekte ülkemizi daha iyiye götürecek olan gençtir. Gençlik aslında hazinedir. İnşallah sizler o hazinenin parçaları olarak bizden daha iyi olacaksınız. Bizler de Allah’ın izniyle her türlü imkanı sizlere vereceğiz” diye konuştu.

“Tüm değerlerimize sahip çıkacağız”

Başkan Zolan, “Saatinizi, gününüzü, vaktinizi planlı ve bilinçli bir şekilde kullanarak, varacağınız hedefe doğru yollar çizmelisiniz. Yorulmadan, hiç durmadan yürümek; çoğu zaman da koşmak gerekir. İnşallah ülkemiz o hedeflere varacak. O güzelliğe hep birlikte ulaşacağız. Siz yetenekli gençlersiniz. Başladığınız yer milletin derdiyle dertlenmekti ki, bu çok önemli. ‘Bu ülkeye bu millete ne verebilirim, nasıl katkı yapabilirim, ben de bu işin içinde olmalıyım’ diyen bir genç zaten olayı çözmüş, her şeyin farkına varmış bir gençtir. İnşallah vatanımıza, bayrağımıza, inancımıza ve tüm değerlerimize sahip çıkacağız. Ama bilim ve teknolojiyle de donanacağız. Ondan gayrisi çalışmak, okumak ve yürüyüşe katılmaktır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14