banner346
banner19

Ak parti il Başkanı Yücel Güngör “Cumhurbaşkanına hakaret cezasız kalmadı”

Ak parti il Başkanı Yücel Güngör, TV programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret dolu sözler eden Sedef Kabaş’ın kullandığı dilin, bir gazetecinin dili olamayacağını belirterek “ bu dil bir kadının dili, bir insanın dili asla olamaz” diyerek, Kabaş’ı kınadı.

Ak parti il Başkanı Yücel Güngör “Cumhurbaşkanına hakaret cezasız kalmadı”

Denizli Haber - Sözde gazeteci kimliği ile çıktığı programda, Türkiye’ye Cumhuriyet tarihinde en fazla hizmetini yapan ve her nefesini Türk insanı için kullanan Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan için sarfedilen  sözlerin kabul edilir bir yanının olmadığını ifade eden Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör,  “Bu dil argo bir dilidir, kirli bir dildir şovenist bir dildir, bu dil çirkef bir dildir, bu dilin gazetecilikle alakası olamaz. Bu çirkef dili kınıyoruz. Bu dilin sağ ya da sol hiçbir siyasi partiye faydası yoktur.

Bu hakaretler Sayın Cumhurbaşkanımız nezdinde yüce Türk milleti olarak hepimize yapılmıştır.  Bu dil popüleriterliğini arttırmak adına ucuz pespaye bir dildir. Bunlar bu ülkede yaşayıp gece gündüz ülkesine, devletine ve milletine ihanet içerisinde olan taşeronlardır. Bu pespaye dili şiddetle kınıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Güngör, Cumhurbaşkanına hakaret eden sözde gazetecinin tutuklanmasını da, memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER