banner19

Ak Parti Merkezefendi Demokrasi Nöbetinde

Ak Parti Merkezefendi Demokrasi Nöbetinde

Ak Parti Merkezefendi Demokrasi Nöbetinde
banner20
banner175

Ak Parti Merkezefendi ilçe Teşkilatı üyeleri de, tam kadro demokrasi nöbeti tutuyor. Her gün binlerce kişinin Demokrasi Nöbeti tuttuğu çınar meydanı Türk Bayrakları ile al-kırmızıya bürünüyor.

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör, dün akşam yaptıkları toplantının ardından, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çınar meydanına inerek, halkla bütünleşti. Darbe girişiminin olduğu andan itibaren İlçe teşkilatını açık tutan Güngör ve ekibi nöbet tutan vatandaşlarla sohbet ederek, sabaha kadar nöbet tutuyorlar.

Demokrasi Nöbetinde insanların birbiriyle kaynaştığını, birlik ve beraberlik mesajı vermesinin çok anlamlı olduğunu ifade eden Ak Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör, "Haftalık olağan toplantımızı yaptık. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla, kalkışmanın yaşandığı günden bu güne Çınar meydanındayız. Milli İradeye sahip çıkıyoruz... Bir haftadır Denizli halkı demokrasi Nöbetinde. Bizimle birlikte sabahlara kadar alanlarda bekliyor.

Türk milleti zor zamanlarda her zaman kenetlenmesini bilmiştir. Bu günde aynı birlik, beraberlik yaşanmaktadır. Parti ayrı gözetmeksizin alanda toplanan kardeşlerimiz, sabahlara kadar, çocuklarıyla birlikte burada Milli iradeye sahip çıkıyor. Türkiye’nin her bölgesinde, darbeye karşı dimdik ayakta duran tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Biz halkımız destek verdiği sürece alanlarda Milli iradeye sahip çıkacak ve demokrasi nöbetine devam edeceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2016, 13:16
banner10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14