banner346
banner19

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel “Öğretmenler Geleceğe Açılan Kapımızdır”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Öğretmenlerimiz geleceğe açılan kapılarımız, başımızın tacıdır. Öğretmenlik, bir meslekten öte kutsal bir görev ve sorumluluktur. Ne yapsak haklarını ödeyemeyeceğimiz kıymetli öğretmenlerimizin günlerini kutluyorum” dedi.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel “Öğretmenler Geleceğe Açılan Kapımızdır”
banner20
banner243

Denizli Haber - AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, 24 Kasım Öğretmenler Günün dolayısıyla yazılı açıklama yaptı. Öğretmenliğin bir meslekten öte büyük fedakarlık ve özveri gerektiren kutsal bir görev olduğunu ifade eden AK Partili Gökbel, “Bunun içindir ki; kıymetli öğretmenlerimizin emeklerinin hiçbir maddi karşılığı yoktur. Öğretmenlerimizin bu mesleğe bir ömür adadıklarını, özel hayatlarından fedakarlık yaptıklarını, öğrencilerini kendi evlatlarının dahi önüne koyduklarını çok iyi biliyoruz. Hamuru fedakarlık olan bu kutsal mesleğin kıymetli temsilcilerinin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz” dedi.

“İSTİKBALİMİZE YÖN VERİYORLAR”

Öğretmenlerin bir milletin istikbaline yön verdiğini vurgulayan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Kıymetli öğretmenlerimizin yetiştirdiği evlatlarımız, ülkemizi geleceğe taşıyacak nesillerdir. Dolayısıyla öğretmenlerimiz bu aziz milletin geleceğe açılan kapısıdır. Donanımlı, şuurlu nesiller ülkemizi ilelebet payidar kılacaklar, Büyük Türkiye’nin mimarları olacaklardır. Öğretmenlerimiz böylesine ağır bir sorumluluğun, büyük bir yükün altına girmiş değerli varlıklarımızdır. Yılın sadece bir günü değil, hayatın her anında başımızın tacıdırlar. Bu vesileyle 24 Kasım Öğretmenler Günü kutluyor, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete göç etmiş kıymetli öğretmenlerimizi de rahmetle anıyorum” dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER