banner346
banner19

AK Parti Sarayköy Gençlik Kolları iftara yetişemeyenlere kumanya dağıttı

AK Parti Sarayköy Gençlik Kolları üyeleri iftara yetişemeyecek durumda olan vatandaşlara oruçlarını açmaları için kumanya dağıttı. 

AK Parti Sarayköy Gençlik Kolları iftara yetişemeyenlere kumanya dağıttı
banner20
banner243

Denizli Haber - Sarayköy ilçesinde, AK Parti Sarayköy Gençlik Kolları “İftara 5 Kala” etkinliği düzenledi. Etkinlik kapsamında Gençlik Kolları üyeleri bir araya gelerek iftarlık ikramları hazırladı. İftar vaktine kısa bir süre kala caddelere çıkarak, araçlarında bulunan ve iftara yetişemeyecek durumda olan vatandaşlara oruçlarını açmaları için kumanya dağıttı.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’nın ülke genelinde düzenlediği “İftara 5 Kala” programı kapsamında, iftara yetişemeyen vatandaşlara iftarlık ikramlarda bulunduklarını ifade eden AK Parti Sarayköy Gençlik Kolları Başkanı Mert Kıyak, “ Mübarek ay olan Ramazan ayında iftarına geç kalan büyüklerimize ve kardeşlerimize ikramlıklar hazırladık ve kendilerine teslim ettik. Bizler çalışırken çok mutlu olduk. İkramda bulunduğumuz kişilerden de çok güzel mesajlar aldık. Etkinliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER