banner19

BAŞKAN BAŞER'DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

BAŞKAN BAŞER'DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
banner20

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Ekrem Başer 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bugün, milli birlik ve beraberliğimiz uğruna göğsünü siper etmiş ve bunun nişanını gururla taşıyan gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü'nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur. Ülkemizin bağımsızlığı ile huzur ve güvenliğini muhafaza etmek için her türlü fedakarlığı ortaya koyan ve bu uğurda tereddüt etmeden canlarını feda etmeyi göze alan gazilerimiz, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir. Bugün millet olarak, birlik ve beraberlik içinde, bağımsız ve hür yaşıyorsak, bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize aileleri ile birlikte huzur ve mutluluklar diliyorum." dedi

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14