banner346
banner19

Başkan Gökbel, Zeybekci ve Zolan'a Başarı Diledi

YOLLARI AÇIK OLSUN! AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na tekrar aday gösterilen Osman…

Başkan Gökbel, Zeybekci ve Zolan'a Başarı Diledi
banner20
banner243

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Nihat Zeybekci’nin İzmir, Osman Zolan’ın da Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Nihat Zeybekci’nin hem Denizli’de hem de Türkiye ölçeğinde hizmetleriyle yönetim kabiliyetinin ne kadar güçlü ve başarılı olduğunu ispatladığını belirterek, “Bunun içindir ki; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kendilerine teveccüh etmekte ve önemli görevler vermektedir. Sayın Zeybekci’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi aynı zamanda Denizli’miz ve parti teşkilatlarımız açısından onur vesilesidir. Böylesine bir değerin Denizli’mizden çıkmış olmasından dolayı gururluyuz. İnanıyoruz ki; Sayın Zeybekci, İzmir halkının teveccühü, Allah’ın da yardımıyla bu yarıştan da başarıyla çıkacaktır. İzmir’i AK Partili belediyecilik anlayışıyla tanıştırıp, ihya edecektir. Buna kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

DENİZLİ’DE DEĞİŞİM DEVAM EDECEK

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın yeniden aday gösterilerek başarılı hizmetlerinin takdir edildiğini belirten AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Sayın Zolan, Sayın Zeybekci’den aldığı bayrağı daha da yükseklere taşımıştır. Denizli’yi modern bir kent haline getirmiş, Büyükşehir statüsünden sonra mahalleye dönüştürülen kırsal yerleşim alanlarında takdire şayan bir değişim ve dönüşümü başarıyla sürdürmektedir. Yeni dönemde de Denizli’nin iyiye ve güzele doğru değişiminin devam edeceğine yürekten inanıyorum. Sayın Zeybekci ile Sayın Zolan’a seçimler ve sonrasındaki hizmet mücadelesinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER