banner346
banner19

BİZ MİLLETİN ÖZÜYÜZ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

BİZ MİLLETİN ÖZÜYÜZ
banner20
banner243

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Bozkurt ilçesinde çat kapı kahvehane ziyareti yaparak vatandaşlarla buluştu, hasbihal etti. Şahin Tin; “Biz bu milletin özüyüz, hiç birimizin birimizden farkı yok, her zaman bu sokaklarda olmaya milletimiz ile kucaklaşmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabi Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Şahin Tin, Bozkurt ilçesinde kahvehane ziyareti gerçekleştirdi. Bir özel davet dolayısıyla Bozkurt ilçesine bağlı İnceler mahallesine giden Milletvekili Şahin Tin, dönüş yolunda ilçe merkezindeki bir kahvehaneye çat kapı uğradı. 

HER ZAMAN MİLLETİMİZİN ARASINDAYIZ

Burada vatandaşlarla selamlaşıp hasbihal eden Milletvekili Şahin Tin; “Biz sadece seçim zamanlarında değil, her zaman halkımızın arasındayız. Kâh kahvehaneler, düğün, dernek, cenaze ve mevlitlerde, kâh sokakta her an her yerde milletimizle buluşmayı onlarla sohbet etmeyi birlikte sıcak bir çay içmeyi ihmal etmiyoruz. Onların derdini derdimiz, keyfini ve heyecanını heyecanımız biliyoruz. Bizim milletimize duyduğumuz aşka ve sevdaya kimse el uzatmasın, kem gözlerle bakmasın, yoksa bedeli ağır olur. Milletimiz ile aramamızda kurduğumuz bağı kırma girişimlerine ve birliğimizi sarsıntıya sürükleyip çökertmeye çalışanlara asla müsaade etmeyiz ve fırsat vermeyiz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne AK Parti olarak girdiğimiz her seçimde milletimizin teveccüh ve desteğini aldık, oysa muhalefet girdiği her seçimde yenilgiye ve hatta hezimete uğradı. Milletimizle yol yürümeyi başaramayanları milletimiz kenarda bekletmeye devam edecektir” dedi.

NİFAK TOHUMLARI ÇÜRÜMEYE MAHKÛMDUR

Denizli’nin hemen her noktasına AK Parti iktidarı olarak yatırım yaptıklarını dile getiren Milletvekili Şahin Tin; “Bizim tüm derdimiz, gayretimiz memleketimize ve milletimize hizmet etmek. Bu anlayış ve şuurla var gücümüzle gayretimizi ortaya koyuyoruz. Kuru kuru sözler üreten muhalefete inat, dolu dolu icraatlar yapmaya devam ediyoruz. Kimsenin bu gayretimizi durdurmaya gücü yetmeyecek. Çünkü biz gücümüzü milletimizden alıyoruz. Milletimiz ne derse onu yapmak için çalışıyoruz. Her dönem bir bahane ortaya koyarak milletimiz ile aramıza nifak sokmaya çalışanlar bilsinler ki, medeniyetimizin bize yüklediği sorumluluk milletimiz ile kurduğumuz bağlarımızı daha da güçlendirme yolunu açmaktadır. Ekmeye çalıştıkları nifak tohumları dayanaksız, aslı astarı olmayan yalan yanlış beyanları sebebiyle yeşermeden çürümeye mahkûm olacaktır” dedi.

BÖLGE GÜVENLİ OLURSA GELECEĞE GÜVENLE BAKARIZ

Türkiye’nin bölgesindeki insani krizlere karşı duyarsız kalmadığını, çözme konusunda da büyük bir irade ortaya koyduğunu dile getiren Milletvekili Şahin Tin; “Suriye’de bir insanlık dramı yaşanıyor. Bizim tüm çabamız bölge halkının kendi geleceğini kendisinin belirlemesi yönündedir. Bu arada özellikle bölgede yaşanan terör faaliyetlerine karşı da elimiz kolumuz bağlı beklememizi kimse beklemesin. Bölgenin güvenli olması geleceğimize güvenle bakmamıza imkân sunacaktır. Bu nedenle DEAŞ ve PYD gibi terör unsurlarıyla büyük mücadeleler verip ağır darbeler vurduk. Kısaca bize tehdit olan unsurlara yerinde müdahale ederek belini kırdık. Bölgede yaşayan insanların kana bulanmasına, yaşam haklarının ellerinden alınmasına Dünya’nın baktığı gibi kör bakamayız. Aslına bakılırsa yaşanılan süreçler gösteriyor ki, dünya da artık bu DAEŞ oyununu yutmayacaktır, bu yalan hikâyeye artık bir son verilmesi yönünde adım atacaktır. Terörle mücadele de ülkemiz çok büyük mesafeler kat etti. Çok şükür Türkiye olarak kimseye ihtiyacımız yok. Artık Türkiye kendi kendine yetebilen bir ülke konumuna ulaşmıştır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 02:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER