banner346
banner19

"Çifte Bayram Sevinci Var Gönüllerimizde..."

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi ile alakalı bir kutlama mesajı yayınladı.

"Çifte Bayram Sevinci Var Gönüllerimizde..."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsuna ayak basması ile Türk milletinin tarihinin adeta yeniden yazıldığı üzerinde duran Başer, “Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ülkemiz için önemli bir dönüm noktası olmuştur. 19 Mayıs 1919, Bir milletin tarih sahnesinden silinmek istenmesine karşı top yekün başlatılan kurtuluş savaşı kıvılcımının yakıldığı tarihtir. Bu anlamlı günün yıl dönümünde Bünyesinde pek çok hayır ve bereketi barındıran, manevi haz ve mutluluğun doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.

İşgal girişimine karşı Türk-Kürt, Alevi-Sünni Çerkez-Laz ayrımı yapmadan herkes bu topraklar için canlarını ve kanlarını seve seve feda etti. Bizler de onların bıraktığı emanete sahip çıkmaya ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkarmaya gayret gösteriyoruz.”

Barışın, hoşgörünün, centilmenliğin, demokratik kültürün ve vatan sevgisinin en seçkin temsilcileri olarak gördüğüm gençlerimizin, Türkiye'yi daha İleri seviyelere taşıyacaklarına yürekten inanıyorum. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi vesilesiyle Tüm hemşerilerimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi'ni en içten dileklerimle kutlar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, milli mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle ve şükranla yad ediyorum. dedi

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 10:04

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER