banner346
banner19

“Değişimler ve yenilenmeler partimizin dinamizminin bir göstergesidir”

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Acıpayam ve Honaz İlçe Başkanlıkları ile ilgili yazılı bir açıklama yayımladı.

“Değişimler ve yenilenmeler partimizin dinamizminin bir göstergesidir”
banner20
banner243

Başkan Necip Filiz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“ AK Parti'de teşkilat içi değişimler ve yenilenmeler partimizin dinamizminin bir göstergesidir. Biz bu tür yenilenmeleri her zaman bir bayrak değişimi olarak değerlendirdik, değerlendiriyoruz. Zira AK Parti daima kendisiyle yarışan ve her dönem yenilenen kadroları ile  hedeflerini bir bir gerçekleştirmeye, milletimize ve ülkemize durmaksızın hizmet etmeye odaklanmış bir siyasi harekettir.

AK Parti Acıpayam ve Honaz İlçe Başkanlarımız; Genel Merkezimizin talebiyle ilçelerindeki kongreye kadar başkanlık görevlerini yürüteceklerini ve kongrede aday olmayacaklarını ifade ettiler.

Demokrasimizin güçlenmesi,ülkemizin kalkınması için “Güçlü Türkiye” sevdasıyla görev yaparak göstermiş oldukları fedakarlık ve özveri için; Acıpayam İlçe Başkanımız Nurhayat Şanlı ve ekibine , Honaz ilçe başkanımız Mesut Türkoğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz.  

AK Parti gücünü birlik ve beraberliğinden almaktadır. Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz , kimi zaman fedakarlıklar yapmamız gerekebiliyor. Ak Parti’de yeni-eski diye bir kavram yoktur., sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davaın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 14:49

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER