banner346
banner19

Denizli Ak Kadınlar Evet İçin Sahaya İniyor

Ak Kadınlar Evet İçin Sahaya İniyor

Denizli Ak Kadınlar Evet İçin Sahaya İniyor

Denizlili Ak Parti ilçe yönetimi ve teşkilatı, TBMM’den geçen Anayasa değişiklik paketi sonrası halka giderek yeni sistemi anlatacak ve “Evet” oyu isteyecek.

Ak Parti Kadın Kolları Bölge Teşkilat Eğitim Toplantısı Denizli’de yapıldı. AK Kadınlar Evet için sahaya inecek. Toplantıya Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir ve AK Partili kadınlar katıldı.

Toplantıya konuşmacı olarak katılan Meryem Göka, “AK Parti Kadın Kolları olarak bölge eğitim toplantıları yapıyoruz. Çeşitli illerimizde toplanarak bölge eğitim toplantıları yapıyoruz. Muğla, Uşak, Aydın, İzmir Manisa katılımıyla Denizli’de bölge eğitim toplantısı yapıyoruz. Ak Parti Kadın Kolları olarak 4 milyon 310 üyemizle Dünyanın eni büyük kadın örgütüyüz. Sık sık birlikte istiare toplantısı ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Şu anda önümüzde referandum süreci bilgilendirmeler karşılıklı istiareler yapıldı. Referandum güzel geçecek belki biraz tartışmalı olacak herkes fikirlerini söyleyecek. Referandumdan evet çıkacağını zaten biliyorum bir sistem değişikliği olacak. Yabancı basın tarafından pompalanan rejim değişikliği paralel bir şekilde bunun yaygınlaştırılması doğru değil öyle bir rejim değişikliğine gidilmeyecek. Bu bir rejim değişikli değildir. Biz her zaman alandayız. Kadınlarımızla güncel sorunlarını haklarını konuşuyoruz. Biz referandum için sahada olacağız. Biz medya olarak her şekilde biz her zamnki yaptığımız ziyaretleri devam ettireceğiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER