banner346
banner19

Gönülden kucaklaşma toplantılarının 2.cisi yapıldı

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen " Gönülden Kucaklaşma " toplantıları hız kesmeden devam ediyor. Bu haftaki toplantı Ak Parti Pamukkale teşkilatı ile gerçekleştirildi.

Gönülden kucaklaşma toplantılarının 2.cisi yapıldı
banner20
banner243

Denizli Haber - Toplantıya İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki katıldılar. Pamukkale ilçe teşkilatının tüm mahalle başkanlarının katıldığı toplantıda konuşan Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, başarılı çalışmaları ile göz dolduran Belediye Başkanı Avni Örki’ye ve Teşkilat çalışmalarında fedakarca çalışan Pamukkale ilçe başkanı Uğur Gökbel’e teşekkür etti.

Başkan Güngör, ”Geçtiğimiz hafta ilkini gerçekleştirdiğimiz Gönülden Kucaklaşma” toplantılarımız çok verimli geçiyor. Ak Parti’ye gönül veren herkesin görüşlerinin alındığı bu toplantılarımızı tüm ilçelerimizde gerçekleştireceğiz.. Her bir vatandaşımızın görüşü Ak Parti için çok önemlidir. Denizli’de hizmet destanları yazan partimizin bundan sonra da projeleriyle ülkemizin ve milletimizin refahı için çözümler üreteceğine olan inancımız tamdır. Toplantımız Pamukkale ilçemize ve Denizlimize hayırlı uğurlu olsun.

Hedef 2023 yolculuğunda Koşmaya Devam...” diye konuştu.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER