banner346
banner19

Güngör “Taşıma Suyla Değirmen Dönmez”

Meral Akşener’in Denizli mitingine çevre illerden insan taşınması ile ilgili konuşan Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, “Taşıma su ile değirmen dönmez” vurgusu yaptı.

Güngör “Taşıma Suyla Değirmen Dönmez”
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli’de doldurulamayan miting alanının çevre illerden otobüslerle getirilen taşıma insanlarla doldurulmaya çalışıldığını belirten Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, “Beş   Benzemezlerin ortak ittifak mitingini sanki tek bir parti tarafından düzenlenen bir miting gibi algı yapılması Denizlimizin aklıyla alay etmektir. Miting’te de kalabalık görünmek için çevre illere de haber salarak  vatandaşları taşıdıklarına Denizlimiz şahid olmuştur.

Çevre illerden getirilen insanlarımızı alana doldurarak göz boyamaya kalkışanlar, kalkıp birde seçim istiyorlar. Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye cesaret edemeyenler 5 benzemez ortak mitingi tertip etmek zorunda kalmışlardır. Tabi ki  şehit yakınına küfür edene söyleyecek sözü olamayanlar vatandaşımızın gözünün içine baka baka konuşup oy istiyorlar. Biz Denizlimize Güveniyoruz. Denizli size sandıkta dökme suyla değirmenin dönmeyeceğini gösterecektir.. ”dedi.

Güngör, çevre illerden mitinge getirilen otobüslerin plakalarının da vatandaşlar tarafından alındığını, sahte mitinglerin mumunun yatsıya bile kalmadan hemen söndüğünü sözlerine ekledi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER