banner346
banner19

Milletvekili Ök’ten Balık Pazarına Ziyaret

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Balık Pazarı’nı ziyaret ederek esnaflara bol kazanç diledi ve vatandaşlarla sohbet etti.

Milletvekili Ök’ten Balık Pazarına Ziyaret
banner20
banner243

Denizli Haber - Milletvekili Nilgün Ök, Denizli’nin balık ihtiyacını karşılayan balık pazarına yaptığı ziyarette tezgâhlarda incelemelerde bulunarak, ürün çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi aldı.

“SOFRALARIMIZDAN EKSİK ETMEMEMİZ GEREKİYOR”

Balığın önemli bir besin deposu olduğuna dikkat çeken Ök; “Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocuklarımızın hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıda. Özellikle bu soğuk kış aylarında balığı sofralarımızdan eksik etmemeliyiz.” dedi.

“KOLAYCA DENİZ ÜRÜNLERİNE ULAŞABİLİYORUZ”

Balık pazarının modern görünümü ve hijyenik yapısıyla vatandaşların daha kolay ve güvenli bir şekilde deniz ürünlerine ulaşabildiğini söyleyen Milletvekili Ök; ” Halkımız, taze ve güvenilir balık çeşitlerini en hijyenik koşullarda balık pazarında bulabilir.” dedi.

“ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

Balık pazarında bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Ök, talep ve önerileri dikkatle dinledi. ÖK, “Esnafımızla her fırsatta bir araya gelerek, onların talep ve önerilerini dinliyor, en hızlı ve kalıcı yoldan çözümler üretiyoruz ve üretmeye de devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Milletvekili Nilgün Ök’ün ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını dile getiren balıkçılar da “Vekilimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bizi dikkatle dinleyerek isteklerimizi yerine getireceğine dair söz veren Vekilimize çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 17:21

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER