DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 13 Kasım Pazar günü Denizli’ye gelecek ve Ulus Meydanı’nda miting gerçekleştirecek.

Denizli Haber - DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 13 Kasım Pazar günü Denizli’ye gelecek ve Ulus Meydanı’nda miting gerçekleştirecek. Miting öncesi parti teşkilatı hazırlıklarını sürdürürken, Denizli İl Başkanı Bekir Kırar, Genel Başkan Yardımcıları Selma Aliye Kavaf ve Mehmet Emin Ekmen ile basın toplantısı düzenleyerek, “Miting için yasal izinleri kısmen de olsa alabildik. 2 ay öncesinde genel başkanımız Denizli’ye geldiğinde hepiniz neler yaptıklarını görmüştünüz. Ulus Meydanında en iyi cevabı vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, 13 Kasım Pazar günü saat 15:00’te Ulus Meydanı’nda miting gerçekleştirecek ve vatandaşlarla buluşacak.  Miting öncesi DEVA Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar, Genel Başkan Yardımcıları Selma Aliye Kavaf ve Mehmet Emin Ekmen, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı gerçekleştirdi.

Denizli'de Su Ürünleri Denetimleri Devam Ediyor Denizli'de Su Ürünleri Denetimleri Devam Ediyor

“ULUS MEYDANI’NDA EN İYİ CEVABI VERECEĞİZ”

Demokrasi ve Atılım Parti’sinin ülke genelinde 7. Mitinginin Denizli’de yapılacağını ifade eden Denizli İl Başkanı Bekir Kırar, “Genel merkezimiz kararı bize tebliğ ettikten sonra teşkilatlarımızla hiç durmadan mitingimiz için çalışıyoruz. Buradan bütün teşkilattaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bütün Denizlili vatandaşlarımızı 13 Kasım Pazar günü saat 15:00’te Ulus Bulvarı’ndaki mitingimize bekliyorum. Miting için yasal izinleri kısmen de olsa alabildik. 2 ay öncesinde genel başkanımız Denizli’ye geldiğinde hepiniz neler yaptıklarını görmüştünüz. Ulus Meydanı’nda en iyi cevabı vereceğiz” dedi.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUZ”

DEVA Partisi Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf’ta çalışmaların son hızla devam ettiğini belirtti. Yeni kurulmuş bir parti olduklarını ve sürekli çalıştıklarını ifade eden Kavaf, “ Partimizin kurulduğu ilk gün Türkiye’de ilk vaka açıklandı. Uzunca bir süre pandemi yasakları nedeniyle sahaya çıkamadık. Dijital mecraları kullanarak insanlara ulaştık. Yasaklar kalktıktan sonra hızla sokağa çıkarak vatandaşlarımıza temas ettik. Siyaset sahada insana dokunularak yapılaması gereken bir iştir. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Pazar günü coşkulu bir miting gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” diye konuştu.

“180 BİN ÜYEYE ULAŞTIK”

DEVA Partisi Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen ise, toplantıda yaptığı açıklamada üyesini en çok arttıran parti olduklarını belirterek, “ 2020 Mart ayında kurulduğumuzdan bu yana 81 il 737 ilçede örgütlüyüz. 180 bin üyeye ulaştık. Seçime girme yeterliliğini 5,5 ayda elde ettik ve Türk siyasi tarihinde bir ilke imza attı. Üyesini en çok artıran partiyiz” dedi.