Denizli Haber - 10-11 Aralık tarihlerinde Denizli’de Satranç İl Temsilciliği ve Alzheimer Derneği işbirliğinde gerçekleşen ve Türkiye’de bu yılın en büyük katılımla düzenlenen Emektarlar Satranç Şampiyonası gerçekleşmişti. Şampiyonada yarışan Denizli Alzheimer Derneği üyeleri bu sabah düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Alkollü içecekler için yeni düzenleme! Artık satılamayacak... Alkollü içecekler için yeni düzenleme! Artık satılamayacak...

Programa Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Denizli Alzheimer Derneği Başkanı Hülya Eryılmaz ve Denizli Satranç İl Temsilcisi İsmail Sarı ile birlikte Alzheimer Derneği üyeleri katıldı.

İLMAN ‘‘TECRÜBELERİNİZ BİZLERE YOL GÖSTERİYOR’’

Kahvaltıya konuk olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, spora gönül vermiş paydaşlarla iş birliği halinde anlamlı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını ifade etti. “Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak gençlerin yanında olduğumuz gibi bizleri tecrübeleri ile aydınlatacak olan yaşlılarımızın da her daim yanındayız.” diyen İlman, program sonunda turnuvaya katılan emektar sporculara günün anısına madalya takdim etti.