banner317
banner19

3 kardeşini soba zehirlenmesinden kaybeden ağabey intihar etti

Denizli Cezaevinde bir suçtan dolayı tutuklu bulunan 37 Serdar Yeşilkuşak koğuşta kendini iple asarak yaşamına son verdi. İntihar eden Yeşilkuşak, Uşak’ta 2 yıl önce 3 kardeşini soba zehirlemesinden kaybetmişti.

3 kardeşini soba zehirlenmesinden kaybeden ağabey intihar etti
banner20
banner243

Denizli yine intiharla sarsıldı. Denizli Cezaevinde bir suçtan dıolayı tutuklu bulunan Serdar Yeşilkuşak(37) koğuşta kendini ipla asarak yaşamına son verdi.  Cezaevi yetkilileri Serdar Yeşilkuşak'ın intihar ettiği bilgisini paylaştı. Olayla ilgili olarak Denizli Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlatırken acı haber Uşak'a çabuk ulaştı.

3 kardeşini soba zehirlenmesinde kaybetti

 Serdar Yeşilkuşak'ın ölüm haberi akıllara 2 yıl önce yaşanan soba zehirlenmesi olayını hatırlattı. 
Karağaç Mahallesi'nde,yaşayan emekli işçi Kazım Yeşilkuşak, aynı odada kalan çocukları 16 gün önce evlenen Ayşe Özdemir (25), Hatice Yeşilkuşak (19) ve bedensel engelli Ali Yeşilkuşak'ın (16) çocukları sobadan sızan gaz nedeniyel yaşamlarını yitirmişlerdi.  

2 yıl önce aynı odada uyuyan birisi yeni evli ikisi  kız biri erkek 3 kardeş sobadan sızan gaz nedeniyle yaşamlarını yitirmiş  kardeşlerin cenazelerini ağabey Serdar Yeşilkuşak bulmuştu. Kardeşlerinin cenazesinde de ayakta durmakta zorlanan Serdar Yeşilkuşak'ın intihar etmesi anne ve babasını bir kez daha yıktı. 
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 16:56

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14