banner317
banner19

30’dan fazla ekip onu arıyor

Denizli’nin Güney İlçesin’nde kaybolan zihinsel engelli kadını arama çalışmaları sürüyor.

30’dan fazla ekip onu arıyor
banner20
banner243

Edinilen bilgiye göre Denizli’nin Güney ilçesinde kaybolan zihinsel engelli olduğu öğrenilen Hatice Batmaz'ı (55)  arama kurtarma çalışmaları için bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi.

Güney’in Ortaklar Mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen ve saat 15:30 sıralarında kaybolduğu bilgisi paylaşılan zihinsel engelli kadının geri dönmemesi üzerine yakınları polisi arayarak durumu bildirdi.

Kısa sürede Polis ve jandarma ekipleri ilçe içerisinde arama çalışmaları başlattı. İlçe içerisinde yapılan arama çalışmalarından netice alınmaması sonrası arama kurtarma ekiplerinden çevre araması başlatmak üzere destek istenildi. Kendilerine gelen çağrı üzerine harekete geçen ekipler kapsamlı bir şekilde arama kurtarma çalışması başlattı.

Yapılan arama kurtarma çalışmalarına AFAD’dan 5, İHH’den 4, AKUT’dan 9, DAK’dan 7, TRACK’dan 5 olmak üzere 30 görevli katılırken ayrıca ekiplere bir polis bir de jandarma ekibi eşlik etmekte. Akşamüzeri başlanan arama kurtarma çalışmaları havanın kararmasının ardından devam etmekte.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 23:00

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14