banner346
banner19

Denizli'de Kaçakçılık Operasyonu

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından kaçakçılara 5 ayrı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonda 7 şüpheli şahıs yakalandı.

Denizli'de Kaçakçılık Operasyonu
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli Geneli Kaçakçılık ve Organize Suçlar ile Mücadele Ekipleri tarafından, Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimatlar ile operasyon gerçekleştirildi.

Denizli'de 25 - 31 Ocak tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; Denizli genelinde 2 bin 863 Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanununa Muhalefet, Tütün ve Tütün Mamulleri Kaçakçılığı ve Emtia (Eşya) Kaçakçılığı ile her türlü kaçakçılığın önlenmesi amacıyla gerçekleştirilen 5 ayrı operasyonlarda 7 şüpheli şahıs yakalandı.

Yakalanan şüpheli şahıslar hakkında 2863 Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanununa Muhalefet, Tütün ve Tütün Mamulleri Kaçakçılığı ve Emtia Kaçakçılığı suçlarından kapsamında adli işlem yapıldı.

Yapılan operasyonlarda ve aramalarda; 8 Adet cep telefonu, 3 adet sikke, 2 adet kaçak kazı eylemlerinde kullanılan karot makinesi, 6 adet metal burgu ve 6 adet metal boru, Altın gümüş arama sistemi ile ilgili toplam 32 sayfadan oluşan kullanım kılavuzu, 6 adet metal çubuk, 546 bin 400 adet makaron, 10 adet TAPDK Bandrolü, 47 paket sigara sarma kağıdı ele geçirildi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER