banner346
banner19

Denizli’de 51 ayrı suçtan aranıyordu

Denizli’de haklarında yakalama kararı bulunan 6 kişi yapılan operasyonlarla ele geçirildi. Yakalanan şahıslardan 4’ü tutuklandı, 2’si hakkında adli işlem yapıldı.

Denizli’de 51 ayrı suçtan aranıyordu
banner20
banner243

Denizli Haber - Edinilen bilgiye göre, haklarında yakalama emri bulunan ve aranan 6 şüpheli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar yapıldı.

Yapılan operasyonda bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının aracı olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık ve resmi belgede sahtecilik suçlarından hakkında 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası ve 51 ayrı suç dosyasından 49.300 TL. para cezası ile aranan 1 şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şahıs çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

Resmi Belgede Sahtecilik suçundan 3 yıl 6 ay kesinleşmiş hesap cezası ile aranan 1 şüpheli şahıs yakalandı, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

Resmi Belgede Sahtecilik suçundan aranan 1 şüpheli şahıs yakalandı, haklarında adli işlem yapıldı.

Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak suçundan 3 yıl 6 ay kesinleşmiş hesap cezası ile aranan 1 şüpheli şahıs yakalandı, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

Vergi Usul Kanunu’na muhalefet olmak suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile aranan 1 şüpheli şahıs yakalandı, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 17:24

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14