banner346
banner19

Denizli'de JASAT'tan Filyasyon Kıyafetli Operasyon

Denizli İl Jandarma Komutanlığı tarafından inşaat hırsızlık olayı zanlıları yakayı ele verdi. Operasyonda jandarma şahısların kaçmasını önlemek amacıyla filyasyon kıyafetiyle eve girdi.

Denizli'de JASAT'tan Filyasyon Kıyafetli Operasyon
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli İl Jandarma Komutanlığı tarafından inşaattan hırsızlık olayları ve aranan şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen operasyonda haklarında hırsızlık suçundan arama kaydı bulunan 22 yaşındaki genç kadın Ü.Ç. ve 38 suç kaydı bulunan 21 yaşındaki genç erkek M.D'nin Denizli il merkezinde bir arkadaşlarının yanında kaldıkları bilgisine ulaşan jandarma hemen harekete geçti.

Jandarmanın dedeftikleri olan Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Sarayköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen operasyonda şahıslar yakalandı. Şahısların açık adresinin tespiti ve kaçmasını engellemek amacıyla filyasyon kıyafeti ile gidildi. Şahıslarla ilgili yapılan araştırmalarda 25 Ekim 2020 tarihinde Sarayköy İlçesi Beylerbeyi Mahallesi'nde meydana gelen inşaattan hırsızlık olayının failleri oldukları tespit edildi. Şüpheli Ü.Ç, ve M.D, adli makamlara sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 17:16

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER