banner346
banner19

Denizli’de Muhasebe müdürünün hesabını JASAT bozdu

Denizli’de bir belediyede muhasebe müdürü olarak görev yaptığı dönemde 2 bin 300 adet uyuşturucu hap ile yakalanan hükümlü, JASAT tarafından saklandığı evde yakalanarak cezaevine teslim edildi.

Denizli’de Muhasebe müdürünün hesabını JASAT bozdu
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli’de 2015 yılında meydana gelen olayda bir belediyede muhasebe müdürü olarak görev yapan Ata A. (57), jandarmanın düzenlediği narkotik operasyonunda 2 bin 300 adet uyuşturucu hap ile yakalandı. “Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama” suçundan adliyeye sevk edilen Ata A., serbest bırakılarak tutuksuz yargılanmasına devam edildi. Süreç içerisinde 15 yıl kesinleşmiş hapis cezasına çarptırılan Ata A., cezaevine teslim olmak yerine kaçmayı tercih etti.

Denizli İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında jandarmanın dedektifleri Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) ve Honaz İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ata A’nın Honaz ilçesine geldiği bilgisini aldı. Düzenlenen operasyonla saklandığı evde yakalanan uyuşturucu taciri, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2021, 11:08

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram Demir
Bayram Demir - 4 hafta Önce

Bu konuda suçu kesin görülen kişinin, tutuksuz yargılanması açık hatadır. Önce suçluyu tutuksuz yargılama kararı veren yargıç veya savcı tutuklanacak. Başka mahkemede yargılanacak! Çünkü suç büyük, kaçacağı yüksek olasılık. Asker-polis olarak otorite kurumları bu konuda da otoriteyi kullanması gerekir. O zaman o yargıçların ve savcıların böyle ot-bok yemesi söz konusu olmaz.

SIRADAKİ HABER