banner346
banner19

‘İşe gidiyorum’ dedi, bir daha geri dönmedi

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Aktepe Mahallesinde ikamet eden 31 yaşındaki Adem Tekeş işe gidiyorum diye çıktığı evine bir daha dönmedi. Acılı anne ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak oğlunun bulunması için yardım istedi.

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Aktepe Mahallesinde ikamet eden ve organize sanayi bölgesinde bir mermer fabrikasında çalışan Adem Tekeş işe gidiyorum diye çıktığı evine bir daha dönmedi. Anne Mahişeker Tekeş çıktığı TV programında oğlunun bulunması için yardım istedi. Oğlunun saflığından faydalanan kişilerin yüklü bir borcun altına soktuğunu ve oğlunun adına 10 farklı GSM hattı açıldığını iddia eden anne, tüm bunları kayıp vakasının ardından öğrendiklerini söyledi.

"Oğlum Saf ve İçine Kapanıktır"

11 Kasımdan bu yana oğlundan haber alamadığını söyleyen acılı anne "Oğlum biraz saftır ve içine kapanıktır. Birileri oğlumu kullanarak yüklü bir borcun altına sokmuş, uzun süredir iş yerine de gitmiyormuş ben tüm bunları yeni öğrendim. Oğlumun saflığını kullananların ona birşey yapmış olmasından korkuyorum" dedi.
Kayıp genci arama çalışmaları devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 09:55

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER