banner346
banner19

Pamukkale Turizmin bilet gişesine silahlı saldırı

İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda bulunan Pamukkale bilet gişesinde çalışan Veysel Kınay isimli personele kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi silahlı saldırıda bulundu. Silahlı saldırıda biri turist 3 kişi yaralanırken saldırıyı gerçekleştiren kişiyi yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı.

Pamukkale Turizmin bilet gişesine silahlı saldırı

İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda saat 20.00 sıralarında kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs, Pamukkale bilet gişesinde çalışan Veysel Kınay isimli personele silahlı saldırıda bulundu. 

RASTGELE ATEŞ ETMEYE BAŞLADI
Görgü tanıklarının bildirdiğine göre, önce Veysel Kınay'a ateş eden şüpheli, sonra rastgele ateş etmeye başladı. Saldırıya uğrayan Veysel Kınay ile birlikte biri turist 2 kadın seken kurşunlardan yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren şüpheli daha sonra kaçarak olay yerinden uzaklaştı. 

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

ÇOK SAYIDA MERMİ KOVANI BULUNDU
Saldırının gerçekleştiği noktada olay yeri inceleme ekipleri incelemelerde bulundu. Çok sayıda boş mermi kovanının bulunduğu alana şerit çeken ekipler, yerdeki boş kovanların önce resmini çekti, ardından delil torbalarına koyarak incelemek üzere muhafaza altına aldı.

3 KİŞİ YARALANDI
Saldırının gerçekleştiği anda orada olan Tahir Barutçu, "Karşıda çay içiyordum silah seslerine geldim. Adamın rastgele ateş ettiğini ve 3 kişinin yaralandığını gördüm. Adam daha sonra kaçarak gitmiş. 3 yaralı vardı bir tane de yabancı uyruklu bayan vardı" şeklinde anlattı.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 16:14

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER