banner346
banner19

Uçurumdan düşen kadın hayatını kaybetti

Denizli'de 7 kişilik grupla Tavas'a bağlı Yahşiler Mahallesinde bölgede Tahir'in Çeşmesi olarak bilinen dağlık alana giden 80 yaşlarındaki Sabriye Serdar, dönüş yolunda hayatını kaybetti. Yaşlı kadın, dengesini kaybetmesi sonucu 65 metrelik dere yatağına yuvarlandı. AFAD ekipleri tarafında sarp kayalıkların arasından çıkarılan Serdar'ın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacak.

Uçurumdan düşen kadın hayatını kaybetti
banner20
banner243

Olay, dün öğle saatlerinde Karcı ya da Akdağ olarak bilinen dağın Tavas'a bağlı Yahşiler Mahallesine bakan kısmında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Tavas'a bağlı Gökçeler Mahallesinde yaşayan 80 yaşlarındaki Sabriye Serdar, çocuklarının da bulunduğu 7 kişilik grupla dağ çayı toplamaya gitti. Bölgede Tahir'in Çeşmesi olarak bilinen noktaya giden grup, yemek yedikten sonra dönüş yoluna çıktı.

DENGESİNİ KAYBETTİ UÇURUMA YUVARLANDI

Serdar, dönüş yolunda henüz belirlenemeyen bir nedenle dengesini kaybetti. Tutunamayan yaşlı kadın, 65 metre sürüklendi. Yaşlı kadının gören grup yardıma koştu ancak kadını tutamadı. Sarp kayalıkların dibine kadar sürüklenen kadını grup bulunduğu yerden çıkaramayınca olay, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verildi.

AFAD CESEDİ ÇIKARDI

Ceset sarp kayalıkladan olay yerine çağrılan AFAD ekipleri tarafından çıkarıldı. Cumhuriyet Savcısının da inceleme yaptığı cenaze ADLİ tıp Morguna kaldırıldı. Sabriye Serdar'ın kesin ölüm nedeni yapılacak olan otopsinin ardından belli olacak.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER