banner346
banner19

HÜSEYİN ERİKLER'DEN VEDA MESAJI

PAMUKKALE HABER

HÜSEYİN ERİKLER'DEN VEDA MESAJI
banner20
banner243

AYSİAD Yönetim Kurulu'na veda eden Hüseyin Erikler yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti;

"Çok kıymetli Aysiad’lılar,

2005 yılından bu yana üyesi olmaktan gurur duyduğum, Şahsıma layık görülen bu önemli makamı da herhangi bir şahsi menfaat beklemeksizin, “derneğimize ve Denizli’mize hizmet” makamı olarak benimsedim ve görevi layıkıyla ifa edebilme gayreti içinde oldum. Ardımdan hoş bir seda bırakabilmeyi ve saygıyla ve sevgiyle anılabilmeyi ümit ettim. Bu şekilde, bugün, tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte misyon ve vizyonunu tazelemiş, stratejisini belirlemiş, yapılanmasını tamamlamış, kurumsal kimliğini yenilemiş ve şehrimizin geleceğini için çalışan bir AYSİAD olmanın mutluluğunu yaşıyor ve 4 yıl süresince şerefle sürdürdüğüm, Aysiad Yönetim kurulu Başkanlığında geçen yoğun ama bir o kadar da kıymetli zamanları gönül rahatlığıyla geride bırakıyorum. Ne demişler;

" Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz,

Bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz,

Ama herkesi her zaman aldatamazsınız! "

Ben kimseyi hayatım boyunca aldatmadım!

 

2014 yılında huzurlarınıza hangi heyecan ve duygularla gelmişsem bu gün de huzurlarınızda aynı heyecan ve duygularla başım dik gönlüm rahat ve huzur içerisinde görevimden ayrılıyorum. Bayrağı devralan Yönetim Kurulu Üyem Mahmut ÇATLIK ve yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarıma güvenim tamdır. Onlar ve biz hep birlikte bu bayrağı daha da ileri götürmek adına bundan sonra da daha fazlasıyla çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle emaneti hiçbir leke sürdürmeden teslim ederken, başta rehberlikleri ile her daim önümüze yeni ufuklar açan Kurucu Başkanımız Mehmet GÖKÇE abim olmak üzere; desteklerini esirgemeyen yönetim, denetim ve disiplin kurullarımızda birlikte mesai harcadığım çok kıymetli çalışma arkadaşlarıma ve bu süreçte yakın alaka ve sevgilerini her daim yanımda hissettiğim ve birlikte çalışmaktan son derece memnun olduğum her biri birbirinden kıymetli AYSİAD Üyelerine, tamamlamış olduğumuz bu dönüşümün birer parçası olarak, yenilenmenin gelişmesinde destek ve katkılarını bizlerden esirgemeyen ve varlıklarıyla beni her zaman güçlendiren aileme, şahsıma gösterdikleri destek ve sabır için ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Sevgi ve saygılarımla…"

 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2018, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER