banner19

Vatandaşlar Keşkek Hayrına Akın Etti

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Vatandaşlar Keşkek Hayrına Akın Etti
banner20

Babadağ Ahıllı Yardımlaşma Yaşatma ve Kültür Derneği tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen keşkek hayrı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Babadağ Ahıllı Yardımlaşma Yaşatma ve Kültür Derneği tarafından her yıl düzenlenen keşkek hayrının bu yıl da 16.’sı düzenlendi. Düzenlenen keşkek hayrında; CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba ve çok sayıda davetli Babadağ Ahıllı Yardımlaşma Yaşatma ve Kültür Derneği’nin yöneticilerini yalnız bırakmadı.

Havanın yağışlı olmasına aldırış etmeyen yaklaşık 7.000 vatandaş, hayır alanına akın etti. Yapılan keşkekler, imece usulü vatandaşlara ikram edildi.

Babadağ Ahıllı Yardımlaşma Yaşatma ve Kültür Derneği yöneticileri, ''Yıllar öncesine dayalı olan bu geleneğimizin amacı vatandaşlarımızı bir arada tutmak ve hayırlara vesile olmaktır. Yurtdışından bu geleneği yerinde görmek isteyen gurbetçiler bile bu günleri görmek için sabırsızlanıyorlar. Keşkek hayrımız önümüzdeki yıllarda farklı programlar çerçevesinde devam edecektir” dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14