banner346
banner19

Başkan Şevik’ten Kurban Bayramı Mesajı

Yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörünün en güzel örneğinin yaşandığı bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğunun yaşandığını vurgulayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, belediye olarak, vatandaşların kurban Bayramını sağlıklı, rahat ve huzurlu geçirmesi için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirtti.

Başkan Şevik’ten Kurban Bayramı Mesajı
banner20
banner243

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Mesajında, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının daha yoğun yaşandığı bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğunun yaşandığını belirten Başkan Şevik, “Koronavirüsü nedeniyle bu bayramı da buruk kutluyoruz. Maskeli ve sosyal mesafe kurallarının uyulduğu bir bayram geçireceğiz. Ancak bu tedbirleri almazsak önümüzdeki diğer bayramlarda da aynı sıkıntı devam eder. Bu yüzden sabredeceğiz” çağrısında bulundu.

“BELEDİYE EKİPLERİMİZ GÖREVİNİN BAŞINDA OLACAK”

Vatandaşların sağlıklı, rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için belediye olarak tüm tedbirleri aldıklarını belirten Başkan Şevik, Zabıta Müdürlüğü ekipleri Temizlik İşleri, Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü koordineli çalışarak, olası problemlere anında müdahale edeceğini açıkladı. Ekiplerin, kesim alanlarında maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda denetimlerini sürdüreceğini söyleyen Başkan Şevik, kurban kesen vatandaşları, kurban atıklarını cadde ve sokaklara gelişigüzel atmamaları konusunda uyardı.

Başkan Şevik, “Kurban bayramının başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyada barış ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Buldanlı hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER