banner346
banner19

Buldan, Başçivaroğlu İçin Seferber Oldu

Buldanlılar, Böbrek ve diyabet hastası Sedat Başçivaroğlu için yardım seferberliği başlattı. Kısa sürede harekete geçen Buldan Kaymakamlığı, Belediye, Türk Kızılayı Denizli Şubesi ve yardımsever Buldanlılar, aileye yardım eli uzattı ihtiyaçlarını karşıladı.

Buldan, Başçivaroğlu İçin Seferber Oldu

Denizli Haber - Buldanlılar, daha küçük yaşta yakalandığı diyabet hastalığı nedeniyle zor günler yaşayan 49 yaşındaki Sedat Başçivaroğlu ve ailesi için yardım seferberliği başlattı.  Buldan Belediyesi, diyabet nedeniyle sol bacağını kaybeden ve böbrek rahatsızlığı nedeniyle hareket etmekte zorlanan Sedat Başçivaroğlu’na tekerlekli sandalye ve yakacak yardımında bulunurken, Buldan Kaymakamlığı da aileye yardım eli uzattı.  

Başçivaroğlu ailesi için seferber olan yardımsever Buldanlılar, ailenin bir yıllık ev kirasını, mutfak ihtiyaçlarını karşıladı,  Doktor Alpaslan Alsoy ise Sedat Bahçivaroğlu’nun tedavisini üstlendi. Başçivaroğlu’nun tedavisi  Servergazi hastanesinde devam edecek.

Türk Kızılayı Denizli Şubesi’nin Buldan’a gönderdiği hasta yatağı, battaniyeler  Başçivaroğlu’na  Kızılay Yetkilileri ve  Buldan Belediyesi Meclis üyeleri tarafından teslim edildi.  

Hastalığı nedeniyle çaresiz kaldığını ve çalışamadığı söyleyen Başçivaroğlu, uzun zamandan beri ilk kez bu gece rahat bir uyku uyuyabileceğini söyledi. yardımlar karşısında duygulanan Sedat Bahçivaroğlu, Buldan Kaymakamı Murat Sarı’ya, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e, Türk Kızılayı Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz’e ve hayırsever Buldanlılara teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 14:20

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER