banner346
banner19

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’ten İlçe Halkına Müjde

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, TOKİ konutları inşasının en kıza zamanda başlayacağının müjdesini verdi. Başkan Şevik, Yeni Mahallede yapılması planlanan 2. etap 126 Sosyal konut için ihale hazırlıklarının devam ettiğini açıkladı.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’ten İlçe Halkına Müjde
banner20
banner243

Denizli Haber - Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Buldan Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında  2. etap sosyal konut inşası için ihale hazırlıklarına başlandığını açıklayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  “Daha önce  Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a  ve TOKİ Başkanlığına  yaptığımız ziyaretlerde 2. etap Sosyal Konut yapımı için söz almıştık. Çalışmaların en kısa zamanda başlayacak olması bizleri sevindirdi.  Yeni Mahalle’de yapılacak 2.etap sosyal konut projesi, 126 konut, 1 cami, park ve dükkanlardan oluşuyor. Toplu konutların ilçemize halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi.

Başkan Şevik,  TOKİ konutlarına başvurmak isteyen vatandaşların, Buldan Belediyesi Emlak İşlerini arayarak başvuru şartlarıyla ilgili detaylı bilgi alabileceklerini söyledi.  

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2021, 10:27

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER