banner346
banner19

Buldan Belediyesi, sokak hayvanları için mama ve su kabı bıraktı

Korona virüsle mücadele kapsamında yoğun mesaj harcayan Buldan Belediyesi, sokak hayvanlarını unutmadı. Belediye Veteriner Hekimi Hayal İnci gözetiminde ilçenin muhtelif yerlerine mama ve su kabı yerleştiren ekipler,  buralara düzenli olarak mama ve su bırakıyor. 

Buldan Belediyesi, sokak hayvanları için mama ve su kabı bıraktı

Denizli Haber - Normalleşme sürecinde hizmete giren berber ve kuaför salonlarını sık sık denetleyip, ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına devam eden Buldan Belediyesi ekipleri,  havaların ısınmasıyla yiyecek ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını da unutmadı.  Belediye Veteriner Hekimi Hayal İnci gözetiminde ilçenin muhtelif yerlerine kedi ve köpekler için mama ve su kabı yerleştiren ekipler, mama ve su bıraktı.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte artan hava sıcaklıklarından en fazla sokak hayvanlarının etkilendiğini belirten Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  “Belediyemiz Veteriner Hekimi ile birlikte Zabıta ekiplerimiz ilçenin belirli noktalarına mama ve su kabı bıraktı. Belediye olarak düzenli olarak buralara mama ve su bırakacağız. Ancak hayvan dostu Buldanlı hemşerilerimizden de ricamız, boş su kaplarına doldurarak, sıcak ile mücadele eden sokak hayvanlarımıza sahip çıkmaları” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 13:34

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER