banner317
banner19

Buldan Halk Kütüphanesi dezenfekte edildi

Uzun bir aradan sonra yeniden okuyucularıyla buluşan Buldan Ali Haydar Akın İlçe Halk Kütüphanesi, Belediye ekipleri tarafından, korona virisüne karşı dezenfekte edildi. Buldan Belediyesi tarafından el dezenfektanı ve ateş ölçer hediye edildiği İlçe Kütüphanesi’nde, korona virüsüne karşı önlemler artırıldı.

Buldan Halk Kütüphanesi dezenfekte edildi
banner20
banner243

1 Haziran’da başlayan normalleşme süreci kapsamında açılan Buldan Ali Haydar Akın İlçe Halk Kütüphanesi, Buldan Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte edilerek okuyucularına hazır hale getirildi.

Ayrıca Buldan Belediyesi tarafından ateş ölçer ve el dezenfektanı hediye edildiği İlçe Halk Kütüphanesi’nin düzenli olarak dezenfekte edileceğini belirten Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “İlçemizde pandemi sürecinde olduğu gibi normalleşme sürecinde de korona virüsle mücadelemiz devam ediyor. Ekiplerimiz, kamuya açık alanları, kamu kurum ve kuruluşların hizmet binalarını, park ve bahçelerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Uzun süreden beri kapalı olan İlçe Halk Kütüphanemiz, 1 Haziran’da açıldı. Ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilen Kütüphane, okuyucularıyla buluşmaya hazır hale getirildi. Ayrıca kütüphaneye ateş ölçer ve el dezenfektanı hediye ettik. Önceki dönemlerde olduğu gibi korona virüsü ile mücadelede de belediyemizin imkanları doğrultusunda kurumlarımıza destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 16:35

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14