banner346
banner19

Buldan’da, MOBESE güvenlik ağı genişliyor

Buldan Belediyesi,  vatandaşların huzurunu ve güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik kamerası uygulamasını genişletiyor. Daha önce Bölmekaya ve Yenicekent Mahallelerinin girişleri ile meydanlarına takılan güvenlik kamerası uygulaması, Kadıköy ve Beyler mahallesinde de başladı.

Buldan’da, MOBESE güvenlik ağı genişliyor
banner20
banner243

Denizli Haber - Daha da güvenli bir Buldan için çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  ilçenin huzurunu  ve güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik kamerası uygulaması başlattıklarını söyledi. Daha önce Yenicekent Mahallesi ile Bölmekaya Mahallesi’nin girişleri ile meydanlarına güvenlik kamerası yerleştirildiğini açıklayan Başkan Şevik, “Muhtarlarımızdan gelen talepler doğrultusunda güvenlik kamerası uygulamasını genişletiyoruz. Son olarak Kadiköy Mahallemize güvenlik kamerası sistemi kuruldu. Ekiplerimiz, Beyler Mahallesi’nde de çalışmalarına devam ediyor” dedi. 

Buldan halkının güvenliğine önem verdiklerinin altını çizen Başkan Şevik, “Halkımızın güvenliğine çok önem veriyoruz. Bu kameraların kayda başlamasıyla birlikte caydırıcı özelliğinin de çok etkili olacağına inanıyorum. MOBESE kameralar Emniyet Müdürlüğümüze, Jandarma’ya ve bizlere oldukça yardımcı olacak. Bir yerde güvenlik varsa, huzur vardır. Biz de Buldan’da yaşayan hemşehrilerimiz için huzur ortamı oluşturmak adına var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kadıköy Mahalle Muhtarı Mustafa Atalay, Belediye Başkanı Mustafa Şevik ve ekibine teşekkür ederek, “Mahallemiz artık daha güvenli” dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER