banner346
banner19

Buldanlı hayırsever Tokdemir’den anlamlı bağış

Buldan Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi Başkanı ve Belediye Ak Parti Meclis Üyesi Veli Tokdemir, kurban bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahibi bir aileye kurbanlık bağışında bulundu, ailenin mahalle bakkalına olan borcunu da ödeyerek sevindirdi.

Buldanlı hayırsever Tokdemir’den anlamlı bağış
banner20
banner243

Buldan Yenimahalle’de iki torunu ve bir kızı ile birlikte yaşayan Ayşe Özünsel’e yardım eli Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi ve Belediye Ak Parti Meclis Başkanı Veli Tokdemir’den geldi. Bayram öncesi aileye kurbanlık bağışında bulunan Tokdemir, ailenin mahalle bakkalına olan borcunu da ödeyerek çok anlamlı bayram hediyesi verdi. Kurbanlık, Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Veli Tokdemir ile ilçenin hayırsever ablası Şenay Çetler ile birlikte aileye teslim edildi. Meclis Başkanı veli Tokdemir, “Kurban Bayramında kurban kesemeyecek durumda olan bir ailemizi sevindirmek istedik. Özellikle çocuklu ailelere kurban eti vermektense kurban bağışında bulunmanın daha çok önemli olduğunu düşündüm. İlçemizde, hayırseverler ile ihtiyaç sahibi aileleri buluşturan Şenay Çetler’e ulaştık. O’da bizi Özünsel ailesine yönlendirdi. Komşu çocukları kurban heyecanı, sevinci yaşarken, Ayşe Özünsel’in torunlarının da o heyecanı yaşayacak olması bizleri sevindiriyor. Allah kabul etsin” dedi.

Tokdemir, ayrıca ailenin mahalle bakkalına olan borcunun da bir kısmını ödeyerek, aileyi sevindirdi. Şenay Çetler ise, “Veli Tokdemir’e teşekkür ederim. Bayramda bir ailemizi daha sevindirdik, çocukların boyunlarını büktürmedik. Buldan’da bayramda kurban kesemeyecek aileler var. Yardımseverlere çağrım, onlara da destek olmaları” dedi.


PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER