banner19

SANAYİYE GİTTİ, DEMİR DÖVDÜ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

SANAYİYE GİTTİ, DEMİR DÖVDÜ
banner20
banner243

Cumhur İttifakı MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Sanayi sitesi esnafını ziyaret etti. Girdiği bir işyerinde demir döven Şevik, esnafla sohbet edip, sorunlarını dinledi.

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Buldan Cumhuriyet Mahallesi’ndeki sanayi sitelerini ziyaret eden Cumhur İttifakı Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik’e, AK Parti ve MHP İlçe yöneticileri ile belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

Esnaf tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Şevik’in sanayi sitesi ziyaretinde renkli görüntüler de yaşandı. Girdiği bir işyerinde demir döven Şevik, bir tekstil atölyesinde ise havlu katlayarak çalışan kadın işçilere yardım etti.

Ücretsiz Servis Talebi

Tekstil atölyesinde çalışan kadın işçilerin ulaşım sorunu yaşadığının belirtilmesi üzerine Şevik, “Biz geçtiğimiz dönem bu sorunu çözmüştük. Ama yine çözeriz. Yeter ki, istihdam artsın” dedi. Şevik, kadın işçilerle bir süre sohbet ederek desteklerini istedi.

“Destek bizden hizmet sizden” Sanayi sitesinde oto tamircisinden, boyacısına, tekstil atölyesinden lokantasına kadar tüm işyerine girerek yüzlerce seçmenle kucaklaşan Şevik, destek istediği esnaftan da “Destek bizden hizmet sizden” yanıtını aldı.

Şevik, esnafın yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Buldan, son 5 yıl içerisinde hak ettiği hizmeti alamadı. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek, sanayisi, tekstili, turizmi, tarımı, termal tesisleri ile geleceğin Buldan’ını inşa etmek için yeniden yola çıktık” dedi

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 09:48

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14