banner346
banner19

TGB’li Gençlerden, Başkan Şevik’e teşekkür plaketi 

 Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Denizli İl Başkanı Ali Rıza Yığ ile yönetim kurulu üyeleri Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti.   TGB’li gençler, Silvan’da bulunan köy okullarına destek amaçlı başlattıkları “Diyarbakır’a Gelecek Köprüsü”  kampanyasına destek veren Başkan Şevik’e teşekkür plaketi takdim ettiler.

TGB’li Gençlerden, Başkan Şevik’e teşekkür plaketi 
banner20
banner243

Denizli Haber - Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Denizli İl Başkanı Ali Rıza Yığ ile yönetim kurulu üyeleri Musa Koç ve Necdet Fatih Onur,  Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. 

TGB’nin geçtiğimiz yıl, Silvan’da bulunan köy okulunun tadilatı ve öğrencilere eğitim desteği sağlamak amacıyla başlattıkları “Diyarbakır’a Gelecek Köprüsü” kampanyasına Atatürk Büstü göndererek destek veren Belediye Başkanı Mustafa Şevik, gençlere her alanda fırsatlar verilmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Şevik, “ Buldan Belediyesi olarak,  çocuklarımızın eğitimi için imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir yöresinde,  bir ihtiyaç, bir sıkıntı varsa, elimizi uzatmak isteriz" dedi.

TGB’li gençler, etkinlik ve faaliyetlerine destek veren Başkan Şevik’e teşekkür plaketi takdim etti.  Başkan Şevik de gençlere Buldan dokuması el ürünlerinden hediye etti.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER