banner19

“Fethi Akcan toplumsal barışa rol modeldir”

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

“Fethi Akcan toplumsal barışa rol modeldir”
banner20
banner175

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Çal’da kardeşliğin teminatı” sloganı ile seçim çalışmalarını sürdüren MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan’a büyük destek verdi, “Sağcı-solcu, Atatürkçü, Ülkücü, sosyal demokrat-muhafazakar kısacası hepimiz aynı gemideyiz. Tüm gücümüzle Fethi Akcan ve ekibini destekliyoruz” dedi.

Çal Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan adayı Fethi Akcan, seçim çalışmalarını sürdürürken, İsabey mahallesindeki çalışmaya AK Parti Milletvekili Şahin Tin’de katıldı. 2014 yerel seçimlerine, “Aynı sokağın çocuklarıyız” sloganı ile giren, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlere de, “Kardeşliğin teminatı Fethi Akcan” sloganı ile giren Akcan’ın toplumsal barış adına önemli bir görev yaptığını ve bu siyaset modelinin herkese örnek olması gerektiğini söyleyen Şahin Tin, “Fethi Akcan kardeşimin daima yanında olduk. Bundan sonra da Çal’ın ve başkanımızın emrinde olacağız. Birlikte büyüyeceğiz, birlikte güçleneceğiz. Hepimiz de aynı gemideyiz. Gemi batarsa hepimiz boğuluruz. Fethi Akcan kardeşimin verdiği sözler bizim de sözümüzdür. Başkanımızın dediği gibi hepimiz de aynı sokağın çocuklarıyız. Kim olursa olsun, hangi etnik kökenden olursa olsun, siyasi görüşü ne olursa olsun devlete, bayrağa ve ezana saygılıysa bizim kardeşimizdir. Fethi Akcan kardeşim toplumsal barış adına rol modeldir. Tüm Çallılar’ın desteğini rica ediyorum” dedi.

AKCAN, TİN’E TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı Fethi Akcan, desteklerinden dolayı Milletvekili Şahin Tin’e teşekkür etti, “Çal halkı 2014’te gönül ittifakı kurup bizlere bu görevi layık görmüştü. Bizim yaptığımız en önemli hizmet toplumsal uzlaşı ve barışı tesis etmek oldu. Biz göreve gelmeden önce camiler ve kahvehaneler bile farklıydı. İnsanlar birbirinin gittiği kahveye ya da camiye girmiyordu. Belediyeler elbette alt ve üst yapı hizmetlerinde bulunacak. Elbette, yeşil alanlar, parklar yapacak. Bunlar zaten bizim görevimiz. Toplumsal barış bu toplumun en büyük özlemidir. Çal’da bugüne kadar hiçbir ayrımcılık yapmadık. Hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, kapımız herkese açık oldu ve açık olmaya da devam edecek” diye konuştu.

PAMUKKALEHABER.COM

banner10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner11