banner346
banner19

Gençlik aşısı yapıldı, maliyet düştü, başkan son noktayı koydu; “ahlaklı olacaksınız”

SPOR Toto Bölgesel Amatör Lig 7.Grup ekiplerinden Çal Belediyespor, sezonun ikinci yarısına farklı bir strateji ve farklı bir sistemle giriyor. 14 takımın yer aldığı 7.grupta ilk yarıda oynadığı 13 maçta 11 puan toplayan ve 10.sırada bulunan Çal Garası, 6 futbolcuyu elinde tuttu, tüm kadroyu dağıttı. Alt yapıdan takviyelerin yanı sıra 10 genç oyuncu da kadroya dahil edildi. Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Genç bir ekip olduk. Maliyeti düşürdük. Benim futbol takımından istediğim tek şey iyi mücadele edecekler, ahlaklı olacaklar” dedi.

Gençlik aşısı yapıldı, maliyet düştü, başkan son noktayı koydu; “ahlaklı olacaksınız”
banner20
banner243

Çal Garası, Pazar günü ikinci yarının ilk maçında Sarayköyspor’a konuk olacak. Çal İlçe Stadı’nda antrenmanı ziyaret eden Fethi Akcan, teknik ekip ve oyuncularla görüştü. Akcan, burada yaptığı konuşmada, “Takımımızın yaş ortalaması 21 oldu. Çok sayıda genç futbolcu kadromuza dahil oldu. Ben sizden bu saatten sonra şampiyon olmanızı istemiyorum. Ciddi bir tasarruf yaptık, maliyet düştü, takım gençleşti. Sadece ve sadece iyi mücadele ediniz ve ahlaklı olunuz. Bundan sonra Çal Belediyespor kolej havasında olacaktır. Sezon sonunda ligde kalırsak yeni bir planlama yapacağız ve gelecek sezona daha organize olmuş bir ekip olarak gireceğiz. Aramıza yeni katılan oyuncularımıza bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca, bu takıma destek veren bir avuç Çallı’ya da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çal Belediyespor Teknik Patronu Mesut Üretir ise, sezonun ikinci yarısında göze hoş gelen futbol oynayacaklarını, 90 dakika mücadeleyi bırakmayacak bir ekip olacaklarını söyleyerek, “Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” yorumunda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 17:45

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER