banner346
banner19

Yılmaz “Türkiye Kardeşlerinin yanındadır, yanında olmaya devam edecektir”

Denizli'nin Çal ilçesi Ülkü Ocakları Başkanı Yılmaz;Türkiye Kardeşlerinin yanındadır, yanında olmaya devam edecektir dedi

Yılmaz “Türkiye Kardeşlerinin yanındadır, yanında olmaya devam edecektir”
banner20
banner243

Denizli Haber - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Sahada ve masada hep Azerbaycan'ın yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz" açıklamasının ardından  Çal  Ülkü Ocakları Başkanı Asım Yılmaz mesaj yayımladı. Azerbaycan karşısında ağır bir yenilgi yaşayan Ermenistan, cepheden çekilerek Dağlık Karabağ'ı bırakmayı kabul etti ve teslim olmasının ardından dün gece saatlerinde  ateşkes imzalandı. Anlaşma kapsamında açıklamada bulunan Rusya Dışişleri Bakanlığı, Dağlık Karabağ'da sadece Rusya askerinin bulunacağını açıklamıştı ardından Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, "Sahada ve masada hep Azerbaycan'ın yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz açıklamasının ardından Çal Ülkü Ocakları Başkanı Asım Yılmaz, mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda başkan Yılmaz; Türk'ün Türkten başka dostu yoktur, Azerbaycan halkının her zaman yanındayız. Diye  konuşan başkan Yılmaz, Bayraklarımızda ay yıldız yan yana olduğu gibi Türk milleti olarak da her zaman Azerbaycan halkının ve kardeşlerimizin  yanındayız dedi.

Öte Yandan, Başkan Yılmaz, Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun sahada ve masada hep Azerbaycan'ın yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz açıklamasını desteklediğini belirterek, Türkiye Kardeşlerinin yanındadır ve yanında olmaya devam edecektir. dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2020, 17:37

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER