banner346
banner19

Denizli’de Kedi Görenleri Şaşırttı

Çameli’de Atatürk Anıtı önünde yapılan anma programı saat 09:00'de Atatürk Anıtı'na Çameli Kaymakamı Didem Dinç Özay ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ın çelenk sunumu ile başladı

Denizli’de Kedi Görenleri Şaşırttı

Denizli Haber - Çameli’de Atatürk Anıtı önünde yapılan anma programı saat 09:00'de Atatürk Anıtı'na Çameli Kaymakamı Didem Dinç Özay ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ın çelenk sunumu ile başladı. Tüm protokol, öğrenciler ve vatandaşlar saat 09.05'te 2 dakika süren saygı duruşunun ardından İstiklal Marşını okudu. Bayrağın göndere çekilmesi ve yarıya indirilmesini eşliğinde yapılan saygı duruşunda ilçe ’de hayat adeta durdu. Sürücüler araçlarından inerek kornalarına bastı.

Çameli’de 10 Kasım Atatürk’ü anma töreni Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 81. yıl dönümünde Çameli’de  düzenlenen programla anıldı. Anma töreninde meydana gelen bir kedi ise görenleri şaşırttı. Çameli’de anma törenine katılanlar ilginç bir olaya da şahitlik etti. Sirenlerin çalmasıyla birlikte alana koşarak gelen bir kedi insanlarla birlikte kısa süren saygı duruşunu gösterip alandan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 11:53

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nalan Nural
Nalan Nural - 3 yıl Önce

Ben de Buldan'dayım. Geçen sene ben de, bir köpeğin aynı şekilde saygı duruşuna katıldığını görmüştüm.

SIRADAKİ HABER