banner19

İnsanlık ölmüş!

İnsanlık ölmüş!

İnsanlık ölmüş!
banner20
banner175

Denizli'nin Çameli İçesi Belediye Parkı'nda epilepsi hastası 53 yaşındaki Kadir Gösteren parkta dinlendiği sırada düşüp bayıldı.

Edinilen bilgiye göre, Denizli'nin Çameli İlçesi Belediye Parkı'nda epilepsi hastası 53 yaşındaki Kadir Gösteren parkta dinlendiği sırada düşüp bayıldı.

İstanbul'da akraba ziyareti sonrası Çameli'ne geldiği belirtilen Gösteren'nin, hava değişimi sonrası hastalığından dolayı bayıldığı ifade edildi. Çevredeki vatandaşların Gösteren'nin düştüğünü gördüğü sırada hemen müdahelede bulunarak ambulans çağırdılar. Çevredeki vatandaşlar panik halinde Kadir Gösteren'e yardım ederken insanlık ölmüş dedirtten bir hadise yaşandı.

OYUNA DEVAM ETTİLER

Parkta bir masada okey oynayan 4 kişi ve yanlarındaki 2 kişi olaya kayıtsız kaldılar ve hiçbirşey yokmuş gibi çevredekilerin şaşkın bakışlarıyla okey oynamaya devam ettiler. Devlet hastanesinde yapılan müdahalenin ardından yaklaşık 3 saat sonra taburcu olan hastanın durumu iyi olduğu belirtildi.

Bu Görüntüleri görenler isyan etmek elde değil hemen yanı başında Ölümden dönen bir insan var okey oynamaya devam ediyorlar hiç birsey umrunda değilmiş gibi davranmaya devam ettiler şaka gibi birsey dediler

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2016, 12:53
banner10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14