banner317
banner19

O İlçenin Kaderi Değişecek

denizli haber, pamukkalehaber.com, O İlçenin Kaderi Değişecek

O İlçenin Kaderi Değişecek
banner20
banner243

Yaklaşık 12 yılda bitirilemeyen Çameli-Acıpayam Yolu Milletvekili ve Ekonomi eski Bakanı Nihat Zeybekci’nin talimatları ve girişimcileri ile yol tamamlanıyor.

Denizli-Çameli Karayolu Yeni’den Teklif usulü ihalesi 16 Ekim 2015 Cumartesi yapılarak daha modern ve daha üstün teknoloji kullanılarak belirtilen tarihten en kısa sürede bitirilmesi için Ekonomi eski Bakanımız Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin verdiği talimata istinatken Karayolları Bölge Müdürlüğünce Merkezi ANKARA olan İnşaat ve Taahhüt  firması olan YDA Firmasına yer teslimi ile çalışmalar Çetin Geçen kış şartlarında yağmur çamur demeden çalışmalar devam ediyor.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN 2014 yerel seçimlerinde göreve geldiğimiz günden beri yapımını takip ettiğimiz işlerden birinin başında yol geliyordu. Yol, hastane, okullar. Hastanemiz bitmek üzere , İmam Hatip Ortaokulumuz ihaleye verdik en kısa zamanda çalışmalar başlayacak,2016 yılı Çameli’nin kaderini baştan değiştirecek bir yıl Yeni Kapalı Pazar yeri,Otogarımız ,Hayri Dev Kültür Komleksi,Spor Tesisleri ile Çameli’yi yeniden inşaa ederek diğer ilçelerle yarışır bir ilçe olacağız.

Başkan ARSLAN Alan firma güçlü bir firma, yol yapım çalışması 2016 yılı Ekim Ayında bitmiş olacak. Arazide yeterli sondajlama çalışması yapılmadığı için önceki firmalar başarılı olamadı. Şimdiki firmamız bu çalışmayı yaptı. Yolumuzun açılışında Cumaalanı’nda Zeybek oynamaya başlayacağız, Darıveren Ovası’ndan çıkacağız. Çameli olarak bunu hak ettiğimizi düşünüyoruz

 

BAŞKAN YOL ÇALIŞMALARINI TAKİP EDİYOR

Yol Çalışmalarını Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN ,Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju GÖKÖZ ile sık sık yerinde kontrol ederek yaptığı açıklamada Belediyemizin çalışmaları çok yoğun gerek alt yapı gerek üst yapı ,sosyal faaliyetlerimizin yoğunluğu ve Ankara ve yurtdışı temaslarımızdan kalan boş zamanlarımızda Çameli Acıpayam yolu inşaatına gelerek incelemelerde bulunuyoruz.İklim Koşulların etkisiyle kar kış demeden Yda Firmasının teknik elemanı olsun işçileri olsun var güçleri ile çalışıyorlar ,Sanat Yapıları ve diğer duvar örümleri tamamlandı kendilerini tebrik ediyorum planlanan süre içerisinde yolu bitirecekler

 

YAKIT VE ZAMAN TASARRUFU SAĞLAYACAK

Yeni Yapılan Çameli-Denizli yolu ile virajlar azalacak, yol genişleyecek ve eğim düşürülecek. Bu sayede yeni yol daha kısa, daha sağlıklı ve daha konforlu olacak.Ak Parti Milletvekilimiz ve Ekonomi Eski Bakanımız Nihat Zeybekci ’ye, Denizli Valimiz Şükrü KOCATEPE,Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a buradan teşekkür ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14