banner346
banner19

Ölü bulunan çoban olayında yeni gelişme! 5 kişi tutuklandı

Denizli’nin Çameli ilçesinde hayvanlarını otlatırken cesedi bulunan 47 yaşındaki çobanın ölü bulunmasından 1 hafta önce koyunlarının silah zoruyla gasp edildiği iddiası ile 5 kişi tutuklandı.

Ölü bulunan çoban olayında yeni gelişme! 5 kişi tutuklandı
banner20
banner243

Denizli Haber - Olay, Çameli ilçesinde dün gece meydana geldi. 47 yaşındaki çoban Sabri Duru, hayvanlarını otlatmak için Dikmen mevkisi Kızılin Dağı’na çıktı. Akşam saatlerinde sürüsünün yalnız dönmesi üzerine şüphelenen mahalle sakinleri jandarmaya haber verdi. Mahalle sakinleri ve jandarma ekipleri bölgede geniş çaplı bir arama çalışması yaptı. Jandarma ekipleri çobanı arama çalışması sonucunda su deposu mevkisinde Duru’nun cansız bedeni ile karşılaştı.

Duru’nun ölü bulunmasından yaklaşık 1 hafta önce 6 koyununun silah zoruyla gasp edildiği iddiası ile jandarma tarafından gözaltına alınan 5 kişi ise bugün tutuklandı.

Duru’nun kesin ölüm nedeninin ise otopsi sonucuna göre belli olacağı öğrenildi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
sahin  28
sahin 28 - 2 yıl Önce

akp nin on yedi yıllık görevinde ençok insanınızı kaybettik.bunlarda bizlerin payı çokdur.bizler bilemedik iyi diye ikdidar yaptık ama enkötüsü çıkdı.buna birde mhp eklerseniz.Allah sonumuzu hayreylesin.neredeydik nerdeye gidiyoruz.biz türkiye olarak bittik.kendi ülkemizde dışlanır hale geldik.nerdeyse akp yüzünden mhp yüzünden.vatandaşlıkdan çıkdık sanki.emeklisine.çalışanına .bakamayan bir ülke olduk.ikdidar yandaşlar kendi ceblerinin peşindeler.biz emeklilerle ilgilenenler .yok oldu sonumuzu hayreylesin. Allah.

SIRADAKİ HABER