banner346
banner19

Rektör Kutluhan Çameli MYO’da İncelemelerde Bulundu

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Çameli Meslek Yüksekokulu (Çameli MYO)’ya inceleme ziyaretinde bulunarak okulun genel durumu ve yapılabilecek iyileştirme konuları ile ilgili Çameli MYO Müdürü Öğr. Gör. Recep Çakır ve yetkililerden bilgi aldı.

Rektör Kutluhan Çameli MYO’da İncelemelerde Bulundu
banner20
banner243

Denizli Haber - Ziyaret kapsamında PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan; Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli MYO Müdürü Öğr. Gör. Recep Çakır, Çameli MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ramazan Yoldaş Satılmış ile Yüksekokul Sekreteri Uğur Yıldırım ile Çameli MYO’da bir araya geldi.

Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Recep Çakır ve yetkililerden yüksekokulun mevcut fiziki ve teknik altyapısı hakkında bilgi alan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, gereksinim duyulabilecek iyileştirme konularında yetkililerle görüş alışverişinde bulundu. Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ayrıca Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile de üniversite-ilçe işbirliği hususlarında bir görüşme gerçekleştirdi.

REKTÖR KUTLUHAN: “İLÇELERİMİZDE BULUNAN MESLEK YÜKSEKOKULU VE YÜKSEKOKULLARIMIZIN MEVCUT DURUMLARININ ANALİZİ VE İHTİYAÇLARININ BİR AN ÖNCE TESPİT EDİLİP GİDERİLMESİ KONUSUNA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ.”

Görüşmeler ile ilgili olarak, ziyareti değerlendiren Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan şunları kaydetti: “Pamukkale Üniversitesi Yönetimi olarak bizler, merkez yerleşkemizin dışında, ilçelerimizde bulunan meslek yüksekokulu ve yüksekokullarımızın da mevcut durumlarının analizi ve ihtiyaçlarının bir an önce tespit edilip giderilmesi konusuna merkez yerleşkemizde bulunan fakülte ve meslek yüksekokullarımız kadar önem vermekteyiz. Bu kapsamda Çameli Meslek Yüksekokulumuzun genel durumunu yerinde incelemek adına biz ziyaret gerçekleştirdik. İhtiyaç duyulabilecek fiziki ve teknik altyapı konularında Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Recep Çakır ve Belediye Başkanımız Cengiz Arslan ile fikir alışverişinde bulunduk. İçinde bulunduğumuz pandemi süreci sona erip, tekrardan yüz yüze eğitime geçildiğinde, öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim almaları ve ders dışı zamanlarını en verimli şekilde değerlendirebilmeleri hususunda neler yapılabileceğini değerlendirdik. Görüşmelerden edindiğimiz fikirleri en kısa sürede hayata geçirebileceğimize inanıyorum. 3+1 modeli ile mezun ettiği öğrencilerinin, yaptıkları bir dönemlik işyeri eğitimi sonunda iş hayatına tecrübeli başlamalarını sağlayan Meslek Yüksekokulumuzun kıymetli öğrencilerine en iyi şekilde ev sahipliği yapan Belediye Başkanımız Cengiz Arslan Bey’e her zaman bizlerin yanında olduğu için bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Üniversite Yönetimi olarak, üniversite-yerel yönetim işbirliğini son derece önemsiyoruz. Bu bağlamda katkı sağlayan tüm belediye başkanlarımıza da teşekkürlerimi sunarım. Meslek Yüksekokullarımızın durumlarını değerlendireceğimiz inceleme ziyaretlerimiz bugün olduğu gibi bundan sonra da tüm hızıyla devam edecek.”

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2021, 17:05

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER