banner346
banner19

Başkan Çavuşoğlu “Sorumlular bir an önce cezalandırılmalı”

Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulun'da Atatürk resimleri, İstiklal Marşı ve Gençliğe Hitabe'nin çöpe atılmasına tepki gösteren Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Okul Müdürünün görevden alınmasının olumlu bir gelişme olduğunu belirterek, bir an önce soruşturmanın tamamlanarak sorumluların cezalandırılması gerektiğini söyledi.

Başkan Çavuşoğlu “Sorumlular bir an önce cezalandırılmalı”
banner20
banner243

Denizli Haber - Günümüzde milli değerlerimizin sistematik bir saldırı altında olduğunu ifade eden Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Ne yazık ki son zamanlarda böyle haberlerle çok sık karşılaşıyoruz. Okullarda 'Andımız'ın okutulması yasaklandı. Geçtiğimiz hafta Mersin'de Nukut'un okullarda dağıtılmasına izin verilmedi. Bu gün Denizli'de bu üzücü olayla karşılaştık. Ne yaparlarsa yapsınlar hiç bir güç, içimizdeki Atatürk sevgisini yok edemeyecek" dedi.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik'in Okul Müdürünü görevden almasını son derece olumlu bulduğunu belirten Çavuşoğlu, "Sayın Valimize bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyor, bir an önce soruşturmanın sonuçlandırılarak sorumluların gereken cezaları almasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 22:40

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER